Wybierz Tani Lot
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Wrocław, Polska
Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja
Lotnisko przylotu:
Sztokholm Skavsta (STO)
Data podróży:
od 2018-06-10 do 2018-10-25
Promocja aktualna:
2018-06-30
Linie lotnicze:
Wizzair
CENA:
99.00 PLN
Lot Wrocław (WRO) - Sztokholm (STO)

Tanie przeloty z Wrocławia do Sztokholmu już od 99.00 PLN w jedną stronę. Sprawdź dostępność biletów on-line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie połączenia do Sztokholmu

Przelot na trasie Wrocław-Sztokholm (Skavsta) oferują węgierskie linie lotnicze Wizzair. Loty w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Wrocławia o godz 10:10, przylot do Sztokholmu o godz 11:50. Loty powrotne ze Sztokholmu do Wrocławia także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 08:05, lądowanie w Wrocławiu o godz 09:40. Najtańsze bilety lotnicze z Wrocławia do Sztokholmu dzięki tanim liniom Wizzair online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1871
W6
2018-08-01 16:55 Wrocław (WRO)
2018-08-01 18:30 Sztokholm (NYO)
Przylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1872
W6
2018-08-08 19:00 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 21:35 Wrocław (WRO)
Lot 1
Cena: 183
Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1871
W6
2018-08-01 16:55 Wrocław (WRO)
2018-08-01 18:30 Sztokholm (NYO)
Przylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2018-08-08 19:25 Sztokholm (NYO)
2018-08-09 11:15 Wrocław (WRO)
1
W6 1734
2018-08-08 19:25 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 20:30 Gdańsk (GDN)
W6
2
FR 4106
2018-08-09 09:10 Gdańsk (GDN)
2018-08-09 10:15 Wrocław (WRO)
FR
Lot 2
Cena: 228
Wylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-08-01 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-01 12:45 Sztokholm (NYO)
1
LO 3850
2018-08-01 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-01 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1501
2018-08-01 11:05 Warszawa (WAW)
2018-08-01 12:45 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1872
W6
2018-08-08 19:00 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 21:35 Wrocław (WRO)
Lot 3
Cena: 401
Wylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-08-01 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-01 12:45 Sztokholm (NYO)
1
LO 3850
2018-08-01 06:40 Wrocław (WRO)
2018-08-01 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1501
2018-08-01 11:05 Warszawa (WAW)
2018-08-01 12:45 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2018-08-08 19:25 Sztokholm (NYO)
2018-08-09 11:15 Wrocław (WRO)
1
W6 1734
2018-08-08 19:25 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 20:30 Gdańsk (GDN)
W6
2
FR 4106
2018-08-09 09:10 Gdańsk (GDN)
2018-08-09 10:15 Wrocław (WRO)
FR
Lot 4
Cena: 446
Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1871
W6
2018-08-01 16:55 Wrocław (WRO)
2018-08-01 18:30 Sztokholm (NYO)
Przylot
Czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka
2018-08-08 13:15 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 19:25 Wrocław (WRO)
1
W6 1502
2018-08-08 13:15 Sztokholm (NYO)
2018-08-08 14:50 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3847
2018-08-08 17:30 Warszawa (WAW)
2018-08-08 18:25 Wrocław (WRO)
LO
Lot 5
Cena: 589