Wybierz Tani Lot
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Lublin, Polska
Lotnisko wylotu:
Lublin Airport (LUZ)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja
Lotnisko przylotu:
Sztokholm Skavsta (STO)
Data podróży:
od 2017-12-08 do 2018-04-03
Promocja aktualna:
2017-12-31
Linie lotnicze:
Wizzair
CENA:
99.00 PLN
Loty Lublin (LUZ) - Sztokholm (STO)

Tanie przeloty z Lublina do Sztokholmu już od 99.00 PLN w jedną stronę. Sprawdź dostępność biletów on-line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie połączenia do Sztokholmu

Bezpośrednie loty na trasie Lublin - Sztokholm (Skavsta) oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Loty w okresie letnim 2017 odbywają się 2 razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Lublina o godz 12:50, przylot do Sztokholmu o godz 14:35. Loty z Sztokholmu do Lublina także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 15:05, lądowanie w Lublinie o godz 16:50. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Lublina o godz 12:05, planowane lądowanie w Sztokholmie o godz 14:00. powrotne loty ze Sztokholmu do Lublina 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 14:30-16:10. Tanie bezpośrednie bilety lotnicze z Lublina do Sztokholmu dzięki tanim liniom Wizzair już teraz rezerwuj online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 2083
W6
2018-01-27 12:05 Lublin (LUZ)
2018-01-27 14:00 Sztokholm (NYO)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 2084
W6
2018-02-03 14:30 Sztokholm (NYO)
2018-02-03 17:10 Lublin (LUZ)
Lot 1
Cena: 97
Wylot
Czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2018-01-27 21:35 Lublin (LUZ)
2018-01-28 13:50 Sztokholm (VST)
1
FR 9525
2018-01-27 21:35 Lublin (LUZ)
2018-01-27 23:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 682
2018-01-28 10:35 Londyn (STN)
2018-01-28 13:50 Sztokholm (VST)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 2084
W6
2018-02-03 14:30 Sztokholm (VST)
2018-02-03 17:10 Lublin (LUZ)
Lot 2
Cena: 240
Wylot
Czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka
2018-01-27 21:35 Lublin (LUZ)
2018-01-28 09:45 Sztokholm (NYO)
1
FR 9525
2018-01-27 21:35 Lublin (LUZ)
2018-01-27 23:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 52
2018-01-28 06:30 Londyn (STN)
2018-01-28 09:45 Sztokholm (NYO)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 2084
W6
2018-02-03 14:30 Sztokholm (NYO)
2018-02-03 17:10 Lublin (LUZ)
Lot 3
Cena: 240
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 2083
W6
2018-01-27 12:05 Lublin (LUZ)
2018-01-27 14:00 Sztokholm (NYO)
Przylot
Czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2018-02-03 18:00 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 11:15 Lublin (LUZ)
1
FR 59
2018-02-03 18:00 Sztokholm (NYO)
2018-02-03 19:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 9524
2018-02-04 06:45 Londyn (STN)
2018-02-04 10:15 Lublin (LUZ)
FR
Lot 4
Cena: 286