Wybierz Tani Lot
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)


Znajdź oferty
Wylot z:
Katowice, Polska
Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)
Przylot do:
Sztokholm, Szwecja
Lotnisko przylotu:
Sztokholm Skavsta (STO)
Data podróży:
od 2017-12-06 do 2018-04-02
Promocja aktualna:
2017-12-31
Linie lotnicze:
Wizzair
CENA:
149.00 PLN
Lot Katowice (KTW) - Sztokholm (STO)

Tanie przeloty z Katowic do Sztokholmu już od 149.00 PLN w jedną stronę. Sprawdź dostępność biletów on-line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie połączenia do Sztokholmu

Z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice do Sztokholmu-Skavsta dotrzemy dzięki liniom lotniczym Wizzair. Tanie linie Wizzair w sezonie letnim 2017 zapewniają bezpośrednie przeloty 4 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Loty z Katowic startują o godz 06:05, przylot do Sztokholmu o godz 07:50. Lot na trasie Sztokholm-Katowice także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) w godz 08:35-10:15. Wybierz połączenie, następnie datę i rezerwuj swój lot do Sztokholmu online lub pod numerami infolinii dostępnej 7 dni w tygodni.

Wylot
Czas podróży: 17h 55m / 1 przesiadka
2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
2018-01-29 12:10 Sztokholm (NYO)
1
LO 3886
2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
2018-01-28 19:10 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1501
2018-01-29 10:30 Warszawa (WAW)
2018-01-29 12:10 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 18:05 Katowice (KTW)
1
W6 1502
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 14:25 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3885
2018-02-04 16:15 Warszawa (WAW)
2018-02-04 17:05 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Sztokholm
Cena: 395
Wylot
Czas podróży: 19h 10m / 1 przesiadka
2018-01-28 14:35 Katowice (KTW)
2018-01-29 09:45 Sztokholm (NYO)
1
FR 8267
2018-01-28 14:35 Katowice (KTW)
2018-01-28 16:00 Londyn (STN)
FR
2
FR 52
2018-01-29 06:30 Londyn (STN)
2018-01-29 09:45 Sztokholm (NYO)
FR
Przylot
Czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 18:05 Katowice (KTW)
1
W6 1502
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 14:25 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3885
2018-02-04 16:15 Warszawa (WAW)
2018-02-04 17:05 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Sztokholm
Cena: 431
Wylot
Czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
1
W6 1209
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 12:55 Malmö (MMX)
W6
2
DY 4054
2018-01-28 20:00 Malmö (MMX)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
DY
Przylot
Czas podróży: 4h 10m / 1 przesiadka
2018-02-04 12:55 Sztokholm (ARN)
2018-02-04 18:05 Katowice (KTW)
1
W6 1502
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 14:25 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3885
2018-02-04 16:15 Warszawa (WAW)
2018-02-04 17:05 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Sztokholm
Cena: 439
Wylot
Czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
1
W6 1209
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 12:55 Malmö (MMX)
W6
2
DY 4054
2018-01-28 20:00 Malmö (MMX)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
DY
Przylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2018-02-04 12:55 Sztokholm (ARN)
2018-02-05 00:40 Katowice (KTW)
1
W6 1502
2018-02-04 12:55 Sztokholm (NYO)
2018-02-04 14:25 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3879
2018-02-04 22:50 Warszawa (WAW)
2018-02-04 23:40 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Sztokholm
Cena: 439
Wylot
Czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
1
W6 1209
2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
2018-01-28 12:55 Malmö (MMX)
W6
2
DY 4054
2018-01-28 20:00 Malmö (MMX)
2018-01-28 21:05 Sztokholm (ARN)
DY
Przylot
Czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka
2018-02-04 11:25 Sztokholm (ARN)
2018-02-05 05:10 Katowice (KTW)
1
WW 943
2018-02-04 11:25 Sztokholm (ARN)
2018-02-04 14:00 Reykjavík (KEF)
WW
2
W6 1168
2018-02-04 22:55 Reykjavík (KEF)
2018-02-05 04:10 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Sztokholm
Cena: 450